ПРОЕКТ "ЗЕЛЕНА КУЛЯ"

Про Проект


Про Проект
Навчання, семінари
Звіти
Правова база


ДЛЯ  КОГО ?

Проект "Зелена Куля" спрямований на відродження матеріально-технічної бази малих громад за місцем проживання, для здійснення соціальної роботи в житлових масивах міст, лісових зонах відпочинку, природоохоронної просвіти і заходів для дітей та молоді за програмою "Бастіон".


НАША  МЕТА

Метою проекту "Зелена Куля" є створення матеріально забезпеченої системи соціальної роботи та органів самоорганізації населення, Соціальних Центрів (СЦ), для вирішення соціальних та екологічних проблем малих громад власними силами, при адресній допомозі органів місцевого самоврядування.


ЧОМУ ?

В теперішній час зруйновано цілісну систему організації простих, економічно доступних і добре знайомих населенню самодіяльних форм відпочинку, таких як масовий туризм і особливо походи вихідного дня ( www.arsenal-x-tour.tomis.com.ua ).

Серед дітей та молоді є популярними і швидко розвиваються екстремальні види туризму, такі як байк та ін. Тому велика кількість мешканців житлових масивів проводять свій уікенд на природі, у приміському лісі. Після уікендів в лісі залишається велика кількість сміття, яке фізично не може бути прибране робітниками лісових господарств.

Забруднення з часом збільшується, а вирішення проблеми в цілому викликає наступні запитання:

1. Яка організація, за місцем проживання населення, здатна мати спеціалістів и здійснювати екологічну просвіту населення, готова бути координатором у вивченні потреб малих громад, планувати і задовольняти потреби у відпочинку, оздоровленні та забезпечувати безпеку, не втручаючись у самодіяльні форми?

2. З яких джерел можна профінансувати витрати на екологічну просвіту і заходи з природоохоронного очищення лісу від сміття?

3. Які програми, нормативні документи чи інші заходи окрім плідної роботи дітей та молоді в лісі в змозі дати приклад населенню по утриманню в чистоті середовища власного відпочинку?


ХТО ?

Для роботи у дворі, за місцем проживання, завжди не вистачало організаторів, здатних зацікавити дітей та молодь і спрямувати їх енергію на фізичний і духовний розвиток. Це також можна виправити власними силами громади. Для підготовки таких ініціативних, відповідальних, соціальних робітників нами була розроблена програма "Бастіон" ( www.bastion.tomis.com.ua ), яка є базою для вирішення кадрового питання.


ЩО  ТАКЕ  система  СЦ?

У відповідності з потребами малих громад і розрахунками, в лісовій зоні відпочинку мешканців спальних районів міста, за узгодженим проектом будуються Соціальні Центри (СЦ) - матеріальна база для соціальної роботи і відпочинку громади, оздоровлення дітей та молоді.

Будівлі СЦ зводяться у вигляді одноповерхових споруд не більш, ніж на 100 місць учасників, включаючи наметове містечко (рекреаційна норма). За СЦ закріплюється відповідна територія лісу. У СЦ планується бюджет витрат на очищення цієї території від сміття та заходи з благоустрою. Також СЦ планує природоохоронні заходи і бюджет витрат на екологічну просвіту громад.


ЗА  ЯКІ  КОШТИ ?

У відповідності з потребами громад і розрахунками спеціалістів, які є заінтересованими учасниками Проекту, складається кошторис витрат на кожен об`єкт з конкретною прив`язкою на місцевості. Кошторис витрат є основою для розробки інвестиційного Бізнес-плану. В планах враховується дольова участь учасників та інвесторів, правове врегулювання відносин проводиться у відповідності з дольовою часткою власності.ОРГАНІЗАТОРИ  ТА  УЧАСНИКИ  ПРОЕКТУ


- Комітет Верховної Ради України

  (допомога і лобіювання інтересів Проекту на території виборчих округів);

- Кабінет Міністрів України

  (прийняття розпорядження про участь бюджетних грошей у Проекті);

- Державний Комітет лісового господарства України

  (лобіювання інтересів Проекту, узгодження і допомога у виділенні ділянок під будівництво);

- Міністерство охорони навколишнього
      природного середовища України

  (лобіювання інтересів Проекту, узгодження розташування об`єктів, участь у екологічній просвіті);

- Влада на місцях

  (допомога в розрахунках, прив`язка об`єктів та оформлення документів);

- Засоби масової інформації

  (екологічна просвіта);

- Соціальна Служба Ялта ТОМ Інтернешнл

  (Підготовка спеціалістів соціальної роботи за програмою "Бастіон", скала Парус, п. Форос, Крим).ПРАВОВА  ОСНОВА

Закони України:

  ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні",
  ЗУ "Про органи самоорганізації населення",
  ЗУ "Про столицю України - місто-герой Київ".

Державна програма розвитку туризму на 2002-2010 роки, яка затверджена Постановою Кабінету Міністрів України №583 від 29 квітня 2002 року.

Дають правову основу і підстави для здійснення Проекту - "Зелена Куля" на державному рівні.Наша адреса:

Україна,  м.Київ,  01010,  вул. Iвана Мазепи, 3-а,   ТК "Арсенал"

тел. +38(050) 344 35 71
Підказка як пройтиwww.000webhost.com