ЕКОЛОГІЧНИЙ ДЕСАНТ

Про програму


Про програму
Умови участі
Звіти
Корисна інформація


Не є таємницею те, що при здійсненні туристських спортивних походів, змагань з туристів принизливо стягують готівку лісники та еко-працівники на місцях. Ці побори протизаконні і наносять величезну шкоду. Той, хто заплатив 8 грн., сміття з собою уносити не буде, - УПЛОЧЕНО. Ось і засмічено все навкруги і, особливо, стежки походів "Вихідного дня", зони пікніків навколо міста.

Для вирішення цієї проблеми діє екологічний Проект "Зелена Куля". www.ecology.tomis.com.ua. Проект узгоджено з Комітетом лісового господарства України, Міністерством Охорони навколишнього природного середовища України, підтримано Урядом і профільними Комітетами Верховної Ради України.

Програма Екологічний Десант є частиною Проекту "Зелена Куля".


Запрошуємо вас до співпраці:


Екологічний десант – туристичний (туристський) похід, в ході якого проводиться збір та евакуація сміття при сприянні лісників.


Учасники групи, що проводить екологічний десант знають і виконують правила збереження екології при проведенні походу, і правила поведінки на тих територіях, по яким проходить їх маршрут.

Діяльність групи в рамках проекту "Зелена Куля" спрямована на збереження екології і надання допомоги лісовим господарствам, тому учасники екологічного десанту можуть розраховувати на допомогу лісників.

Організацію вивозу сміття беруть на себе лісники.


Мета програми Екологічний десант - участь туристів і молоді у вирішенні проблеми екології (сміття) на туристських альпіністських маршрутах, а також формування нормальних дружніх відносин і взаємодії туристів з лісниками, єгерями, працівниками КРС та ін.


Ми за нормальні "Правила Гри", проти "Бєспрєдєла".


Ми надаємо інформаційну і юридичну підтримку учасникам.

Ми прагнемо проінформувати якомога більше зацікавлених людей та отримати інформацію про правопорушення, перевищення службових повноважень, вимагання та ін.


Нам потрібні добровольці.

Ми будемо вдячні вам за співпрацю, а також за пропозицій та зауваження.

Наш e-mail: tomis@ukr.netОРГАНІЗАТОРИ  І  УЧАСНИКИ  ПРОЕКТУ


- Комітет Верховної Ради України;

- Кабінет Міністрів України;

- Державний Комітет лісового господарства України;

- Міністерство Охорони навколишнього природного
  середовища України;

- Засоби масової інформації (екологічна просвіта);

- Соціальна Служба ТОМ Інтернешнл.ПРАВОВА  ОСНОВА


Державна програма розвитку туризму на 2002 - 2010 рр., що затверджена Кабінетом Міністрів України №583 від 29 квітня 2002 р. дає правову основу і підстави для здійснення проекту "Зелена Куля" на державному рівні.


Наша адреса:

Україна,  м.Київ,  01010,  вул. Iвана Мазепи, 3-а,   ТК "Арсенал"

тел. +38(050) 344 35 71
Підказка як пройтиwww.000webhost.com